Loading...

Dekorace kávová zrna hořká čokoláda 80g -

Kávová zrna v hořká čokoláda na ozdobu cukrářských výrobků.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 30.9.2026

90 Kč
112.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Kávová zrna v hořké čokoládě můžete použít na zdobení různých cukrářských výrobků. Kvalitní kávová zrna jsou namočena do hořké čokolády, která jim dodá lahodnou chuť.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, rostlinný tuk,mléčný tuk, emulgátor: slunečnicový lecitin a polyglycerol-polyricin-oleát, aroma, kávová zrno, tapiokový škrob, leštícílátka: šelak, rostlin

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2230 kJ
Energetická hodnota kcal 532,9 kcal
Tuky 28,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 52,8 g
    - z toho cukry 49,8 g
Bílkoviny 6,4 g
Sůl 0,02 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Dekorace na dorty zdobení a sypání
Zdobení na dorty
Čokoládové zdobení
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037361989
Kód produktu 361989

Recenze

100 %
Krásná dekorace na tiramisu
Také opakovaně klasika — prostě výborné
Skvělé.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g -

Griliáš v podobě kousků opražených oříšků a cukru s chutí a vůní karamelu - 80 g.

59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení hvězdičky 30g -

Cukrové zdobení hvězdičky lze použít na zdobení perníčků, dortů a různých pohárů či cukroví. Neobsahu

50 Kč
166.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Trojbarevný kokos 90g - Kovandovi

Trojbarevný kokos 90g - Kovandovi

Jemný strouhaný kokos v několika zářivých barvách.

41 Kč
45.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokofloky na zdobení a do pečiva 80g -

Čokofloky na zdobení pečiva uvnitř i na povrchu.

40 Kč
50 Kč / 100g

Skladem > 10 ks